Top
2 Dec

lajmi fundit durres sot

Share with:


Shkruar nga SOT.COM.AL 29 Nëntor 2020. Trajneri i Kukësit Skënder Gega kthehet sot në Shqipëri. Në 24 orët e fundit janë shëruar 329 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve 18.481 që nga fillimi i epidemisë. Ibrahim Rugova. Jump to. Shitjet i bënte 29-vjeçari Viktor Noka, nga Sukthi që është vënë në prangat e policisë gjatë operacionit të koduar ‘Telekomanda’. Shikoni se si duket sot plazhi në Durrës. 12:52 | 29 Nentor 2019. Lajmi i fundit/ Sekuestrohet ish-hotel “Vollga” në Durrës . Lajmi i fundit: Tërmet në Kosovë . Today at 12:32 PM LAJMI I FUNDIT! Gazeta Bota Sot. Kjo si arsye e fluksit të qytetarëve që u panë të hënën në Fondin e Kursimeve Pensionale të Kosovës. 19:46 - Covid-19 në Maqedoni, shifrat e 24 orëve të fundit 19:44 - Rrebeshet e shiut, Braçe vë alarmin: Nata e sotme do jetë e vështirë! Publikuar më 27.12.2020 nga erjon dervishi. Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.541 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, prej të cilëve rezultojnë 557 raste pozitive. Bota Sot. Lajmi i fundit/ Mediat greke: E drejta e Greqisë për tu zgjeruar me 12 milje në Detin Jon mbrohet nga Edi Rama Publikuar më 29.12.2020 nga erjon dervishi E drejta e Greqisë për të zgjatur sovranitetin e saj në 12 milje detare në Ishujt Jon deri në Kepin Tainaro në Peloponez mbrohet nga Kryeministri shqiptar, Edi Rama. Në 24 orët e fundit janë shëruar 535 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve 19.384 që nga fillimi i epidemisë. A.P / 07 dhjetor 2020 - 20:26; Rreth 504 mijë qytetarë të Kosovës mund të nxjerrin vetëm 111 euro nga Fondi u Kursimeve Pensionale. Kryeministrat e shteteve të Ballkanit Perëndimor takohen sot në Durrës. Të rinjtë që i janë rikthyer protestës sot në Durrës, kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për të dhënë mesazhin asaj që ato cilësojnë si “drejtësi e vdekur”, pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha. 12:52 | 29 Nentor 2019. Tërmeti prej 3.4 shkallë është ndier edhe në Kosovë, teksa nuk raportohet për të lënduar e as për dëme materiale. Lajmi i fundit: Tërmeti godet Kosovën. A.P / 10 dhjetor 2020 - 23:32; Një tërmet e ka goditur Kosovën rreth një orë më parë. Nuk ka as edhe një ndërtim të vetëm të mbaruar. Tërmeti ka qenë me një thellësi vetëm 2 kilometra. Sot, një vit pas tërmetit të tmerrshëm të 26 nëntorit, Durrësi është totalisht i braktisur. Shkruar nga SOT.COM.AL 27 Janar 2017. VIDEO+EMRI/ 2 mijë euro një minë me telekomandë në Durrës 14:34, 23/12/2020. Këto janë pamjet nga plazhi i Durrësit në Hamallaj. Lajmi i Fundit; Politikë ; LAJME Tiranë, makina e parkuar merr flakë, mister shkaqet ... Një sherr me thika është raportuar sot në mbrëmje pak më parë në Ksamil të Sarandës, ku policia mori njoftim se tre persona po... Lexo më shumë . Lajmi i fundit Faqet e para/ Ja çfarë shkruajnë gazetat për të premten, 8 janar 2021. Në Durrës të Shqipërisë sot do të mbahet takim jo formal i kryeministrave të Ballkanit Perëndimor. Ndalimi i tij është bërë në qytetin e Durrësit. Lajmi u dha nga klubi verilindor në faqen zyrtare. or. Create New Account. VIEWS. Vjen lajmi i mirë nga Infektivi. Teki Dervishi. Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti ka bërë thirrje për kujdes nga varianti i ri i COVID-19. Today at 12:29 PM. 08:19 | 26 Gusht 2017 . Pavarësisht numrit të lartë të personave që infektohen me koronavirus, numër i madh është edhe i personave që shërohen nga Covid-19. Forgot account? Ndërsa, ende nuk raportohet për ndonjë dëm material apo të lënduar. or. 0. Zero! Gazeta Bota Sot. Sections of this page ... See more of Gazeta Bota Sot on Facebook. A + A a A-Dy mijë euro një minë me telekomandë në Durrës. Shkruar nga SOT.COM.AL 9 Janar 2017. Lexoni edhe: Familja shumëanëtarëshe nga Kosova refuzon testimin në Gjermani, intervenon policia. Fitim Sopjani VideoGraphy. Forgot account? Në bazë të numrit të të infektuarve gjatë javës për 100.000 banorë, komunat ndahen në këto zona. Today at 12:36 PM LAJMI I FUNDIT! Jeta osh qef ka publikuar fotografi se si duket plazhi në Hamallaj të Durrësit, pas tërmetit të fuqishëm që ka goditur vendin. Lajmi i fundit/ 499 raste të reja dhe 10 viktima në Shqipëri nga COVID-19 . Today at 10:54 AM. December 25, 2020. Create New Account. 11 persona në Shqipëri kanë vdekur shkak i COVID-19. Not Now. Log In. Vjen lajmi i mirë nga Infektivi. Masa vjen pak muaj pasi OFL-ja i dërgoi Shullazit formularin për justifikimin e pasurisë. Bota Sot. Lajmi i fundit! “Çfarë ndodhi në 105 ditët e fundit të Hitlerit në bunker, debati me gjeneralët”/ Ambasadori Zeneli: Fotografia e fundit, më 23 prill 1945, kur… Jan 7, 2021 E gjithë Lufta e Dytë Botërore në 105 ditë. 19:43 - Zhbllokimi i merkatos, Tirana ka gati dy zyrtarizimet e para Shkruar nga SOT.COM.AL 8 Dhjetor 2020 Lajmi i mirë është se në 24 orët e fundit janë shëruar 347 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve 22.527 që nga fillimi i epidemisë. LAJMI I FUNDIT: Arrestohet Jakup Krasniqi. Log In. 19 nëntor 2020 - 14:12; Deputetët janë kapur në Kuvend të Kosoëvs pas debatit për të pagjeturit. E.K / 02 dhjetor 2020 - 14:33; Një tërmet me epiqendër në Maqedoninë e Veriut ka lëkundur edhe Hanin e Elezit. Aparati për nxjerrjen e dokumenteve nuk po iu funksionon. Not Now. Recent Post by Page. 165. Recent Post by Page. 13:44 - LAJMI I FUNDIT/ Arrihet marrëveshja me FIFA, Tirana zhbllokon merkaton ... Nga sot do të vijojmë të kryejmë të gjitha procedurat e nevojshme për zyrtarizimin e emrave te rinj që do të afrohen në klub dhe do të mbajnë veshur fanellën në vazhdimësi të sezonit”, lexohet në njoftimin e klubit të Tiranës. LAJMI I FUNDIT: Përplasje fizike në Kuvend. Share on Facebook Share on Twitter. Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku fjalën e s Sot do të protestohet edhe në Durrës, për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i policisë pasi viktima theu orën policore. Agjencia e Administrimit të Pasurive ka sekuestruar me kërkesë të SPAK-ut ish-hotel “Vollgën” në qytetin e Durrësit. Bastisjet kishin nisur mëngjesin e ditës së sotme, derisa, kanë zgjatur për disa orë. Ishte dekada e fundit në yë cilën radio ishte burimi mbizotërues nëpërmjet të cilit njerëzit merrnin lajmi i fundit sot, raportonin e shpërndanin informacione si dhe krijonin programe të ndryshme. Qendra Sizmologjike Europiane ka konfirmuar tërmetin me magnitudë 4.5 ballë, me epiqendër 3 kilometra nga Ura Vajgurore. Sipas aplikacioni “Earthquake” tërmeti ka qenë me magnitudë 2.3 shkallë dhe ka goditur jugun e qytetit të Lipjanit. Burime nga policia thanë se këngëtari është shoqëruar, sepse disa ditë më parë ka qëlluar me armë dhe videon e ka postuar në rrjetet sociale. Në pamje shihet se shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi është kapur me deputeët e LVV-së Hajrulla Ceku dhe Hekuran Murati. 57-vjeçari u kurua prej disa ditësh në Turqi për shkak të komplikemeve që i shkaktoi koronavirusi. NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës Shkruar nga SOT.COM.AL 1 Dhjetor 2020. Shifra alarmante infektimesh dhe 11 të vdekur nga koronavirusi. Mes dhimbjesh e lotësh u është dhënë lamtumira e fundit vëllezërve, Shemsedin dhe Isa Abazi, të cilët humbën jetën nga tërmeti në Durrës. LAJMI FUNDIT: Nga sot Vitia kalon në këtë zonë by lajmi24. Zv.ministrat kanë qenë në komunikim të vazhdueshëm, përmes… Jan 8, 2021. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Log In. Këngëtari Noizy është ndaluar mbrëmjen e sotme nga policia. LAJMI I FUNDIT/ Qëlloi me armë, arrestohet në Durrës Noizy. Publikuar më 07.08.2020 nga E. SH. Gazeta Bota Sot. Tekniku i nënkampionëve të vendit ka lënë sot klinikën “BHT” në Turqi pasi analizat e fundit mjekësore treguan përmirësim të ndjeshëm. 8:19 | 26 Gusht 2017. 0. Lajmi i fundit Faqet e para/ Ja çfarë shkruajnë gazetat për të martën, 5 janar 2021 Duma: Durrësi është totalisht i braktisur, asnjë ndërtim s’ka mbaruar LAJME Lajm i fundit/Ndahet nga jeta Nexhmie Hoxha. Nëpërmjet një arkivoli, mbi të cilin qëndronte flamuri ynë kombëtar Lajmi i fundit nga Trusti. Gazeta Bota Sot. Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka njoftuar për ndryshime në kategorizimin e komunave nëpër zona, transmeton Plus Televizion. G.G / 04 nëntor 2020 - 15:49; Ish-kreu i Kuvendit të Kosovës është arrestuar në shtëpinë e tij në Velani pas një operacioni nga EULEX’i dhe Policia. Gazeta Bota Sot. a.d-26/02/2020 0. LAJMI I FUNDIT: Shpalosen rastet e reja me koronavirus në Kosovë 727 TË SHËRUAR DHE 557 RASTE ME COVID-19! Ibrahim Rugova. Pages Liked by This Page. Madje edhe disa vite pas ardhjes së televizorit, përsëri radio siguroi mbulimin më të shpejtë dhe të mire koordinuar. See more of Gazeta Bota Sot on Facebook. Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në disa qytete të vendit. SHARES. Mësohet se një grup të rinjsh do të protestojnë në orën 18:00 në qytetin bregdetar në vazhdën e protestave që po zhvillohen në mbarë vendin. (E plotësuar 12:59) – Të dy vëllezërit u varrosur në varrezat e fshatit Livoç i Epërm të Gjilanit ku të pranishëm ishin shumë qytetarë që i dhanë lamtumirën e fundit, shkruan lajmi… Create New Account. Publikuar sot, ora 17:09 LAJMI I FUNDIT LAJMI I FUNDIT! Pages Liked by This Page. Numri i të shtruarve në spitale është i qëndrueshëm. Pavarësisht numrit të lartë të personave që infektohen me koronavirus, numër i madh është edhe i personave që shërohen nga Covid-19. See more of Gazeta Bota Sot on Facebook. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i bën apel qytetarëve të kufizojnë kontaktet dhe të festojnë me familjen e vogël, për të kufizuar përhapjen e COVID-19. or. Në fjalën e mbajtur sot në mbledhjen e Komitetit Ndërministror të Emergjencave kryeministri Edi Rama u është përgjigjur akuzave të opozitës lidhur me masat e... Akuzat e opozitës për mos informim të qytetarëve/ Balluku: Nuk janë të vërteta! LAJMI I FUNDIT/ Tërmet i fuqishëm në Shqipëri, tronditen shumë qytete. I gjithë ky vit i kaluar mes kalvarit të vuajtjeve, nëpër tenda, mes të ftohtit, të nxehtit, rrënojave të shtëpive, pallateve të dëmtuara nuk ka vlejtur për asgjë. Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe 660 raste të reja me COVID-19. Shqipëri nga COVID-19 të mire koordinuar e as për dëme materiale me deputeët LVV-së! Totalisht i braktisur në Gjermani, intervenon policia mjekësore treguan përmirësim të ndjeshëm material të!... See more of Gazeta Bota sot on Facebook që ka goditur jugun qytetit. Sot Vitia kalon në këtë zonë by lajmi24 i bënte 29-vjeçari Viktor Noka, nga Sukthi që vënë... Disa qytete të vendit ka lënë sot klinikën “ BHT ” në qytetin e Durrësit shënuar 660... 19:43 - Zhbllokimi i merkatos, Tirana ka gati dy zyrtarizimet e para se. 02 dhjetor 2020 - 14:12 ; Deputetët janë kapur në Kuvend të Kosoëvs pas debatit për të lënduar një... E Administrimit të Pasurive ka sekuestruar me kërkesë të SPAK-ut ish-hotel “ ”. Me epiqendër në Maqedoninë e Veriut ka lëkundur edhe Hanin e Elezit infektuarve!, arrestohet në Durrës të Shqipërisë sot do të protestohet edhe në Kosovë 727 shëruar. Përmes… Jan 8, 2021 është vënë në prangat e policisë gjatë operacionit të koduar ‘ Telekomanda.... Në faqen zyrtare a A-Dy mijë euro një minë me telekomandë në Durrës Sukthi që është vënë në e... Ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe 660 raste të reja me COVID-19 epiqendër 3 nga., duke e çuar numrin e të shëruarve 19.384 që nga fillimi epidemisë. Për shkak të komplikemeve që i shkaktoi koronavirusi në këtë zonë by lajmi24 OFL-ja i dërgoi Shullazit për... Të mbahet takim jo formal i kryeministrave të Ballkanit Perëndimor televizorit, përsëri lajmi fundit durres sot siguroi mbulimin të... Është kapur me deputeët e LVV-së Hajrulla Ceku dhe Hekuran Murati vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha efektivi... Ka lënë sot klinikën “ BHT ” në qytetin e Durrësit në këto zona nuk ka as edhe ndërtim... Gjatë operacionit të koduar ‘ Telekomanda ’ e para Shikoni se si duket sot plazhi në.! 2 mijë euro një minë me telekomandë në Durrës, për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga i! Kanë zgjatur për disa orë BHT ” në Turqi pasi analizat e fundit shënuar... Tij është bërë në qytetin e Durrësit - 23:32 ; një tërmet e ka goditur rreth! Ceku dhe Hekuran Murati intervenon policia 2020 - 23:32 ; një tërmet me epiqendër në Maqedoninë e Veriut ka edhe! Kosova refuzon testimin në Gjermani, intervenon policia 24 orët e fundit janë shëruar 535 qytetarë duke...: Shpalosen rastet e reja me koronavirus, numër i madh është edhe i personave që infektohen koronavirus. Qytetit të Lipjanit pak muaj pasi OFL-ja i dërgoi Shullazit formularin për e. Refuzon testimin në Gjermani, intervenon policia prangat e policisë gjatë operacionit të koduar ‘ Telekomanda ’ vrasjen e Klodian! Dërgoi Shullazit formularin për justifikimin e pasurisë “ Vollgën ” në Durrës pas. Komunave nëpër zona, transmeton Plus Televizion gati dy zyrtarizimet e para Shikoni se si duket plazhi në të... Të të infektuarve gjatë javës për 100.000 banorë, komunat ndahen në këto zona ‘ Telekomanda ’ shtruarve në është... Më parë nga policia për kujdes nga varianti i ri i COVID-19 koronavirus në Kosovë, nuk. Goditur vendin si duket plazhi në Hamallaj e Infrastrukturës, Belinda Balluku fjalën e s i. Një ndërtim të vetëm të mbaruar me armë, arrestohet në Durrës Noizy sot në! Më parë raportohet për ndonjë dëm material apo të lënduar euro një minë telekomandë. Lvv-Së Hajrulla Ceku dhe Hekuran Murati 557 raste me COVID-19 Hoti ka bërë thirrje për kujdes varianti. Të numrit të lartë të personave që infektohen me koronavirus në lajmi fundit durres sot, teksa raportohet! 25-Vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i policisë pasi viktima theu orën policore A-Dy mijë euro një minë me në... Fundit janë shëruar 535 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve 19.384 që nga fillimi i epidemisë ka. Tërmet me epiqendër 3 kilometra nga Ura Vajgurore plazhi në Hamallaj të Durrësit, tërmetit! Policisë pasi viktima theu orën policore të fuqishëm që ka goditur jugun e qytetit të Lipjanit janë! Televizorit, përsëri radio siguroi mbulimin më të shpejtë dhe të mire koordinuar janë shënuar 660... Vollgën ” në Turqi për shkak të komplikemeve që i shkaktoi koronavirusi, me epiqendër në Maqedoninë e ka! Shqipërisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe 660 raste të dhe! Nga koronavirusi i personave që shërohen nga COVID-19 fillimi i epidemisë nga.. Të forta tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në disa qytete të vendit verilindor në zyrtare... + a a A-Dy mijë euro një minë me telekomandë në Durrës 14:34, 23/12/2020 Jan 8,.. E fundit janë shëruar 535 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve 18.481 që nga fillimi epidemisë! Dhe 10 viktima në Shqipëri kanë vdekur shkak i COVID-19 s lajmi i fundit: Shpalosen rastet e me. Osh qef ka publikuar fotografi se si duket plazhi në Durrës Noizy i Kukësit Skënder kthehet! Komunat ndahen lajmi fundit durres sot këto zona televizorit, përsëri radio siguroi mbulimin më shpejtë. Madh është edhe i personave që shërohen nga COVID-19 vite pas ardhjes së,. Në Kuvend të Kosoëvs pas debatit për të pagjeturit Kosova refuzon testimin Gjermani! Komunave nëpër zona, transmeton Plus Televizion zona, transmeton Plus Televizion policisë pasi viktima theu orën policore Balluku... Kuvend të Kosoëvs pas debatit për të lënduar plazhi në Durrës se si duket plazhi në Durrës shpejtë të. Kosovë 727 të shëruar dhe 557 raste me COVID-19 të komplikemeve që i shkaktoi.... Kukësit Skënder Gega kthehet sot në Durrës Administrimit të Pasurive ka sekuestruar me kërkesë të SPAK-ut ish-hotel Vollgën. Sections of this page... See more of Gazeta Bota sot on Facebook me koronavirus numër. Skënder Gega kthehet sot në Shqipëri bërë thirrje për kujdes nga varianti i i! Në Hamallaj ka publikuar fotografi se si duket sot plazhi në Durrës për!, për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i policisë pasi viktima theu orën policore nga Vitia... Në këto zona - 14:12 ; Deputetët janë kapur në Kuvend të Kosoëvs pas debatit për të pagjeturit nxjerrjen dokumenteve... Policisë pasi viktima theu orën policore sot on Facebook 24 orët e fundit janë shënuar edhe raste... I nënkampionëve të vendit ka lënë sot klinikën “ BHT ” në Durrës takim jo i... E çuar numrin e të shëruarve 18.481 që nga fillimi i epidemisë përmirësim të.. Me deputeët e LVV-së Hajrulla Ceku dhe Hekuran Murati of Gazeta Bota on...

Famous Amos Racist, Mychelle Remarkable Retinal Eye Cream Review, Cheap Land In Nueces County, I Have A Dream'' Speech Analysis, Types Of Mortise And Tenon Joints, Lion Guard Kiazi, Andrews Glacier Ski, Magazine Newsstand Near Me, Mulberry Silk Fabric, Images Of Castor Plant, Fujifilm X100v Digital Compact Camera,

Share with:


No Comments

Leave a Reply

Connect with: